תמונת תאריך מופע: אני דון קיחוטה

אני דון קיחוטה

הצגות תיאטרון
אולם נגה
שבת, 16 מרץ 2019 20:30
משך 90 דקות

פרטי ההצגה

מחזה מאת רועי חן

בהשראת הרומן האלמותי מאת סרוונטס

בימוי: יבגני אריה

משתתפים: ישראל (סשה) דמידוב/ דורון תבורי, אלכסנדר סנדרוביץ', מיקי לאון, נטשה מנור, קארין סרויה, הנרי דוד, אלון פרידמן, ליליאן רות, סבטלנה דמידוב, רות רסיוק, אנג'לה שטיינגרט, יוליה טגיל, לוסי דובינצ'יק/רוני עינב, דניאל סטיופין, איגור ממונוב, פאולו א. מואורה, אלכסנדר טורופבסקי, ויטלי פוקס, אנדרי קוליש

שני אסירים החולקים תא כלא אחד, קוראים שוב ושוב את הרומן המפורסם "דון קיחוטה" של סרוונטס. הקריאה מאפשרת להם להפליג בדמיונם אל הרפתקאותיהם הססגוניות של דון קיחוטה וסנצ'ו פאנסה.

נדמה כי החופש האמיתי נמצא דווקא בכלא, מקום נטול מחויבויות, המבודד ממטלותיו של העולם החיצוני, בו ניתן רק לשבת, לחלום ולדמיין, שאתה אביר גיבור, גם אם אינך באמת כזה...  

"אני דון קיחוטה" היא הצגה רבת משתתפים רוויית רגעים מרגשים ומשעשעים, אודות חברות אמיצה בין שני גברים, ועל הרצון, המשותף לכולנו, להשיג חופש ולמצוא אהבה.

 
הצגת בכורה: 29 ביוני 2015

משך ההצגה: כשעתיים ו-20 כולל הפסקה

 לגילאי 16+

צילום: אלכסיי אבן

להזמנות טלפוניות התקשרו 03-5157000

ביקורות:

"יבגני אריה מוכיח עוד פעם שהוא אשף של תיאטרון...אני מוצא עצמי די מהר מוותר על תפקידי כצופה מנתח ומתמסר לחוויה הויזואלית. הצגה מקסימה ומרהיבה...הפקה אחת שאני בהחלט ממליץ לראות פעמיים."

(הארץ)

"המחזה של רועי חן והבימוי של יבגני אריה יוצרים בהצגה הזאת חוויית תאטרון מיוחדת ובראשה ההחלטה שאת תפקיד האסיר- קיחוטה יגלמו דמידוב ותבורי, ולצידם את סנצ׳ו-סנדרוביץ׳. מי שיכול שיראה פעמיים, מי שמעוניין לראות את הקרוב ללבו שיבדוק בלוח התאטרון מי משחק לפני שיזמין כרטיסים, ומי שהרפתקן - שיהמר. בכל מקרה זה יהיה מצוין."

(הבמה)

"הצגה שבשבילה קיים התיאטרון. חוויה נפלאה- יפהפייה, מאתגרת ומרגשת- כזאת שמעשירה את הנפש וטוענת אותה באנרגיות. תעודת כבוד  לתיאטרון גשר שנמצא בפריחה אמנותית...תיאטרון במיטבו. ציון 10" 

(גלובס)

"הצגה מהפנטת ומרשימה...ההפקה מוצלחת גם בזכות להקת השחקנים המוכשרת וגם בזכות התפאורה והתלבושות המרהיבים, התאורה, המוזיקה והאפקטים המיוחדים שכולם חוברים לחוויה תיאטרלית יוצאת דופן בניצוח המופלא של הבמאי יבגני אריה."

(קפה דה מרקר) 

"המחזה של חן מתוחכם ואירוני, בימוי מצויין של יבגני אריה, היודע לבנות תמונות מרהיבות ומשעשעות" 

(ידיעות אחרונות)

"בקסדה מאולתרת, ניצב האביר- אסיר תבורי... קולו, אחיזת גופו והמבט המהופנט שלו מרתקים את הצופה וסוחפים אותו לחוויה תיאטרלית מטלטלת".

(כלכליסט)

"הבימוי של יבגני אריה לוקח את הקהל לעבר מחוזות הדמיון והשגעון, ומדגיש מהי מהי חווית תיאטרון אמיתית...חוויה תיאטרלית יוצאת דופן וייחודית בנוף התיאטרון"

(מעריב)

"הצגת העלילה "אני דון קיחוטה" של תיאטרון גשר נערכת בבית כלא, שם גיבוריה מנסים להפיג את השעמום. התוצאה: הצגה קסומה ולחלוטין לא משעממת"

(מקור ראשון)

 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

תאריך מופע זמין גם במנוי

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים